Джейсон Коулман і Брейді Мелін виграють другий поспіль чемпіонат від Лас-Вегаса до Ріно!

Чемпіони спина до спини!

Через 500 виснажливих миль Джейсон Коулман і Брейді Мелін виграють “Вегас – Ріно” другий рік поспіль! Однак виграти дві гонки поспіль – непросте завдання, оскільки гоночний вікенд завжди може бути яким завгодно, тільки не передбачуваним.

Кваліфікаційний

Після кількох місяців підготовки та тестів першим завданням перегонового вікенду з Вегаса до Ріно стало проходження кваліфікації. Що ближче ви перебуваєте до переду, то менше пилу та заторів під час перегонів. На жаль, під час кваліфікації Eibach x Coleman Motorsports 6100 стався кручений м’яч. Джейсон згадує: “Під час нашого забігу перед нами застрягла вантажівка, і я не усвідомлював, що зможу пройти повторний заїзд, тож ми просто сприйняли це як карти, що приземлилися. Це поставило нас на 5-е місце в стартовому складі”.

Гонка

Пильно – одне з багатьох слів, що описують день змагань. Джейсон вів машину, а Брейді – навігатором, і цей дует пробирався через поле, а Джейсон і Брейді, Джейсон і Брейді, Джейсон і Брейді, йшли другими. Джейсон був настільки зосереджений, що не помітив, як був зроблений прохід: “Я не знаю, де ми проїхали іншу вантажівку, але мені було все одно, ми були в русі!” Незабаром після того, як лідер перегонів опинився на відстані досяжності, і коли вони наблизилися, лідер перегонів зупинився, передавши Джейсону і Бреді лідерство в перегонах. Здавалося, що з цього моменту все йшло гладко, але невідкладна медична допомога збитому мотоциклістові поставила перегони на паузу. Це означало, що перевага Джейсона зменшилася. Джейсон брав участь у ямі, знаючи, що це будуть останні перегони в його перегонах, в той час як інші продовжили і обігнали його. Після цього це був ривок до фінішу: “В’їжджаючи в пил і призахідне сонце, я намагався з усіх сил, щоб тримати його ближче”.

Зрештою лідер перегонів знову вийшов з ями, а Джейсон і Бреді прорвалися вперед.Наразі все, що було потрібно, – це щоб Джейсон і Бреді фінішували в гонці.Вони взяли на себе ініціативу і ніколи не озиралися назад: “У них не було можливості відступити від мене.Єдиним вантажівкам, які залишаться змагатися, доведеться обігнати мене і дати мені час для перемоги, тому я просто їхав і не припускався помилок, знаючи, що все, що мені потрібно зробити, це фінішувати чисто, і ми виграємо”. Ми з гордістю називаємо Джейсона, Брейді та команду Coleman Motorsports частиною #TeamEibach.Вітаємо всю команду, яка створила вантажівку класу № 6192 6100!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *